Skalda, žvyras,
juodžemis už geriausią
kainą Vilniuje.

Pasirinkite grunto rūšį, kiekį, įrašykite savo adresą ir gaukite specialią kainą.

Gaukite geriausią kainą
featurePristatymas nemokamas*
featurePasiūlymas
per 15 min.
featureMažiausia
kaina
17
Užklausų gauta
šiandien
132
Užklausų gauta
iš viso
30 %
klientų ateina iš rekomendacijų

Kaip tai veikia

1

Siunčiate užklausą

Pasirenkate grunto rūšį, nurodote kiekį, įrašote savo adresą ir siunčiate užklausą.
2

Susisiekiame

Gavę užklausą skaičiuojame kiekį, atstumą ir kitus kaštus ir siunčiame pasiūlymą.
3

Gaunate pasiūlymą

Gavę pasiūlymą patvirtinate užsakymą ir pagal sutartą laiką pristatome medžiagas.
Kaina nuo: 150€ - 190€

Sijotas juodžemis su pristatymu Viniuje ir Vilniaus rajone, galimybė vežti triašiais ir keturašiais sunkvežimiais nuo 10 kub./m iki 15 kub./m

Kaina nuo: 370€ - 420€

Durpės Vilniuje ir Vilniaus raj. su pristatymu savivarčiais nuo 10 iki 15 kub. Užsakant didesnius kiekius taikomos NUOLAIDOS.

Kaina nuo: 150€ - 190€

Sijotas augalinis gruntas yra aukštos kokybės, organinis ir ekologiškas dirvožemis. Šis gruntas yra naudojamas kaip pagrindas auginti augalus, žolę ir kitus augalus.

Kaina nuo: 120€ - 150€

Smėlis pamatų užpylimui yra skirtas užpilti pamatus. Smėlį pristatome Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose. 

Kaina nuo: 130€ - 200€

Smėlį, kurio frakcija 0-2mm. už geriausią kainą galime pristatyti savivarčiais Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose.

Kaina nuo: 160€ - 210€

Sijotas smėlis – tai aukštos kokybės, švarus smėlis. Greitas pristatymas savivarčiais visame Vilniaus mieste ir rajone.

 

Kaina nuo: 130€ - 190€

Gamtinis žvyras Vilniuje ir Vilniaus rajone, pristatymo būdas: savivarčiai, pristatymo kaina: priklauso nuo kiekio ir atstumo.

Kaina nuo: 300€ - 350€

Žvirgždas fr 4-16mm, siūlome ne tik mažiausią kainą rinkoje, bet ir patogų pristatymą savivarčiais Vilniaus mieste ir rajone.

Kaina nuo: 210€ - 300€

Betono skalda yra aukštos kokybės medžiaga, skirta kelių ir pagrindų įrengimui. Pristatymas Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose.

Kaina nuo: 300€ - 350€

Akmens skalda su pristatymu savivarčiais Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose.Tai plačiai naudojama medžiaga statybos, kelių tiesimo ir kituose inžineriniuose sprendimuose.

Kaina nuo: 300€ - 350€

Pristatome aukštos kokybės akmens skaldą - tai puikus pasirinkimas tiek kraštovaizdžio formavimui, tiek statyboms. Mūsų akmens skalda yra unikali ir natūrali, sukurianti elegantišką ir patrauklią aplinką.

Kaina nuo: 370€ - 420€

Mūsų dolomito skalda - tai aukštos kokybės statybinė medžiaga, kurios pagrindą sudaro natūralus dolomitas. Ši skalda suteiks jūsų projektui išskirtinį natūralumą ir estetiką, kurios negalite rasti pasinaudojus kitomis statybinėmis medžiagomis.

Kaina nuo: 370€ - 420€

Freazuotas asfaltas yra antrinė žaliava, kuris gaunama senų asfalto dangų atnaujinimo ar pakeitimo metu. Asfalto frezavimas yra procesas, kai naudojant specialią techniką - asfalto frezą.

Kaina nuo: 40€ - 60€

Smėlingas gruntas sklypo pakėlimui skirtas sklypo aukščio pakėlimui ir dirvožemio struktūros gerinimui. Tai yra idealus pasirinkimas, kai reikia padidinti sklypo aukštį, pagerinti drenažą arba pasiruošti statybiniam darbui.

Kaina nuo: 370€ - 420€

Granito atsijos yra puikus produktas, gaunamas perdirbant granito uolieną. Tai labai populiari ir daugiafunkcinė statybininė medžiaga, kuri gali būti naudojama įvairiems tikslams, tokiems kaip kelio konstrukcijos, betono gamyba, kraštovaizdžio formavimas ir daug kitų.

Kaina nuo: 300€ - 350€

Dolomito atsijos su pristatymu Vilniuje yra aukštos kokybės ir ekonomiškas sprendimas jūsų statybos projektui. Mes siūlome mažiausią kainą rinkoje ir garantuojame greitą pristatymą.